KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539039
nr 1553 9039
Eva Mathlein, kvinna vid brunn. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 92x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:21:14
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr